Brzuch

Mądre odchudzanie – mądre życie

Zrzut ekranu 2016-04-06 o 20.35.00„Dawać ludziom drugą szansę na życie pełne energii i witalności” – to misja GACA SYSTEM, mojego autorskiego programu. Jest to system leczenia otyłości zorientowany na poprawę zdrowia i niesamowitą przemianę wewnętrzną i zewnętrzną pacjentów. Na czym polega unikatowy proces mądrego odchudzania?

Tworząc system przeniosłem do niego swoje wieloletnie doświadczenie zdobywane jako sportowiec, trener i specjalista żywieniowy. To pozwoliło mi opracować kompleksowe rozwiązanie, uwzględniające problemy i potrzeby zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Autorski system mądrego odchudzania opiera się na trzech okresach: okres motywacyjny – w którym pacjenci zaczynają zrzucać kilogramy, trwa jeden miesiąc. Następnie okres pracy właściwej – czyli realizacja zindywidualizowanej diety w połączeniu z treningami i ostatni ale najważniejszy etap, czyli wyprowadzenie z diety – trwa około 3 miesięcy. Jego znaczenie jest kluczowe dla uzyskania trwałego efektu odchudzenia.

Kompleksowe rozwiązanie

Proces mądrego odchudzania jest systemowy i kompleksowy – bo składają się na niego wzajemnie uzupełniające się elementy, czyli odpowiednio przygotowane odżywianie połączone z przemyślanym treningiem i właściwie dobraną roślinną suplementacją regeneracyjną. To właśnie te czynniki tworzą całość dającą znacznie większe szanse na odniesienie sukcesu. Najważniejsza jest konsekwencja w działaniu. Gubienie kilogramów jest sprawą systemową. Nie powinno opierać się na pojedynczych elementach. Wraz ze spadkiem wagi trzeba zadbać również o to, by wzmocnić mięśnie i pomyśleć o jędrności skóry. Dodatkowo, trening jest bezcenny dla poprawy naszej wydolności, przyspieszenia metabolizmu, dotlenienia stawów, gospodarki hormonalnej, co wiąże się z poprawą samopoczucia i redukcją stresu. 

Motywacja i zmiana nawyków

Każda zmiana na początku wydaje się trudna. Wszystko dlatego, że organizm przyzwyczajony jest do jakiegoś określonego działania i zmiana nawyków na inne jest zawsze procesem, do którego od nowa trzeba się przyzwyczaić. Tutaj najważniejsze jest nastawienie. Dlatego też w myśl zasady, że odchudzanie zaczyna się w głowie, każdy pacjent rozpoczynający proces uczestniczy w specjalnych warsztatach motywacyjnych. Odpowiednie nastawienie jest niezbędne, by zapanować nad nadwagą lub otyłością. Każde takie spotkanie to potężna dawka motywacji, a także okazja do nawiązania kontaktu z innymi osobami realizującymi proces odchudzania. Wszystko po to, by zmianę potraktować jako swoją życiową przygodę, by zrobić to dla siebie, żeby czuć się lepiej, być zdrowym i spełnić swoje marzenia.

Indywidualne i profesjonalne podejście

Otyłość to choroba. Dlatego też wymaga profesjonalnego leczenia. Każdy przypadek jest inny. A proces leczenia otyłości jest złożony, bardzo często związany z wychodzeniem z wielu problemów zdrowotnych. Praca powinna być przemyślana i indywidualna. Nie ma diety cud. Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innych składników mineralnych, innego zestawu ćwiczeń, itp. Warto więc zaufać specjalistom, zamiast eksperymentować na sobie. Może się zdarzyć tak, że zamiast stracić kilogramy stracicie zdrowie. Spadek wagi w procesie odchudzania to niewątpliwie sukces. Jednak należy pamiętać, że to zmiana nawyków żywieniowych oraz codziennych zwyczajów prowadzi do upragnionego celu, jakim jest spełnienie marzeń oraz zdrowe i mądre życie.

 

Napisz Komentarz