Brzuch

Obudź się na wiosnę!

Żyjemy coraz intensywniej i zabiegani między pracą, domem, uczelnią zapominamy o sobie. Wiosna to najlepszy moment, aby wprowadzić proste zmiany, które zaowocują lepszym zdrowiem na całe życie.

Żyjąc w mieście, częścią naszej codzienności stało się zabieganie, zajęcia na uczelni do późnego wieczora, czy nadgodziny w pracy. Często wiąże się to z jedzeniem w biegu, tego co mamy pod ręką. Pozbawieni wolnego czasu, tęsknimy za domowym obiadem, bądź ciepłą przekąską pozwalającą zregenerować siły i podejść do problemu zdrowej diety koncepcyjnie. Rozwiązania będące odpowiedzią na te zapotrzebowania prezentuje Marwit, oferując pyszne Zupy Kremy aż w sześciu niezwykłych smakach, w opakowaniach, które przystosowane są do podgrzania w kuchence mikrofalowej. Dzięki takiej formie doskonale wpisują się w uzupełnienie posiłku w pracy i sprawią, że energia nie opuści nas przez cały okres wzmożonych zadań.  Zupy Marwit są niskokaloryczne, do tego nie brak im witamin i błonnika, który dobrze działa na nasz układ trawienny.

foto_marwit_netJak sprawić by nasza dieta była kolorowa, smaczna i różnorodna? Wystarczy zastąpić puste kalorie zdrowymi i świeżymi przekąskami z warzyw i owoców, żeby od razu poczuć się lepiej. Jako przekąski pomiędzy głównymi posiłkami, czy nawet podczas domowego relaksu, w miejsce batoników czy drożdżówek, świetnie sprawdzą się̨ miniaturowe Marwitki. Może być ciężko? Tak się tylko wydaje. Chrupiące marchewki dadzą nam przyjemność, bez wyrzutów sumienia, gdyż zawierają tylko 41 kalorii! Dodatkowo zapewniają duże ilości błonnika pokarmowego, którego potrzebujemy dla lepszego trawienia.

Z reguły wszyscy narzekamy na przemęczenie i obłożenie obowiązkami. Dzień zaczynamy od kubka kawy, aby efektywnie zmierzyć się z zadaniami. Warto zamienić kolejną dawkę kofeiny na rzecz soku owocowego bądź warzywnego. Dzięki temu dostarczymy swojemu organizmowi brakujące witaminy i składniki odżywcze. Świeży sok marchewkowy Marwit pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu na ß-karoten oraz 25% dziennego zapotrzebowania organizmu na błonnik pokarmowy. Ta niewielka butelka soku to duża dawka witamin i zdrowia dla Ciebie!

Kiedy znajdziemy wreszcie chwilę dla siebie, warto wtedy sięgnąć po delikatne Smoothie – mus owocowy z dodatkiem soku o gęstej kremowej konsystencji, przygotowany dla wymagających konsumentów. Do wyboru mamy wiele smaków, a Smoothie nie tylko zaspokoją pragnienie i nasycą mały głód, ale mogą być świetną bazą do koktajli warzywnych, owocowych, naturalnych sorbetów oraz lodów.

Napisz Komentarz