Życie z cukrzycą

Z Cukrzycą na Ty, nie daj się!

Serdecznie zapraszamy na Pierwszą Konferencję Szkoleniową „Z Cukrzycą na Ty, nie daj się!”, której głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Razem dla Białołęki.

Konferencja odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 rokuw Warszawie w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1, w godz. 9:00-15:30.

Podczas konferencji poznamy podstawy cukrzycy, zmierzymy się z mitami i faktami, poznamy znaczenie samoopieki i współpracy rodziny z placówkami szkolnymi/przedszkolnymi jak również z edukatorami do spraw cukrzycy oraz dowiemy się co jeść, by nie przytyć.

Oprócz bogatego programu w trakcie konferencji będzie możliwość pomiaru poziomu cukru we krwi. Pomiaru dokonają członkowie Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Prelegentami będą: mgr inż. Aleksandra Cichocka, dietetyk, Instytut Żywności i Żywienia; mgr Alicja Szewczyk, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego, Klinika Endokrynologii i Diabetologii Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”Przewodnicząca Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii; Kamila Szarejko, Kierownik Programów Fundacji Medicover, Kierownik Programu PoZdro!; dr. Lidia Groele, diabetolog, Oddział Kliniczny Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii WUM; ratownicy z Fundacji Anikar.
Natomiast goście honorowi konferencji to: Anna Tomaśko, producent telewizyjny i podróżnik oraz Michał Jeliński, wioślarz, Mistrz Olimpijski z Pekinu.plakat-dot-cukrzyce-a3

Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja jest obowiązkowa.

Do 13 listopada prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną za pomocą formularza, który jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1znLrVtHFyx9DrzQIU1QPsIIOBKn9dwmQXQAArxg2iwI/edit

lub w szczególnych przypadkach telefonicznie: 695.248.216 oraz 533.262.533 (pon.- pt., w godz. 18-20).

Więcej szczegółowych informacji na stronach wydarzenia:
https://m.facebook.com/events/358542794536332

https://www.facebook.com/bialoleka.konferencja.cukrzyca/

Zapraszamy!